Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості

07.07.2011, 14:32
Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості - Фото
9b47b04aeab8376fff50d679b1985e2b.jpg

"Пропозицією Кабміну було перенести цю норму на рік, ми погодилися перенести на півроку", - сказав голова комітету ВР з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник, коментуючи прийняті сьогодні зміни до Податкового кодексу

Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості

Верховна Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості. Про це повідомив сьогодні на брифінгу голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник, коментуючи прийняті сьогодні зміни до Податкового кодексу (законопроект N8217).

"Була пропозиція Кабінету міністрів, з якою погодився комітет, щодо перенесення набуття чинності норми про оподаткування нерухомості. Пропозицією Кабінету міністрів було перенести цю норму на рік, ми погодилися перенести на півроку, тобто, з другої половини 2012 року податок на нерухомість повинен почати діяти, після того як буде введений єдиний реєстр нерухомості в Україні", - сказав Хомутинник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також, зі слів Хомутинника, змінами надано можливість використовувати міжнародні стандарти бухгалтерського обліку при визначенні податкових зобов'язань з податку на прибуток. По єдиному соціальному внеску - скасовано штрафи спрощенцям за недоплати минулого року.

Крім цього, регіонал повідомив, що після прийняття даних змін на території України дозволено як купувати, так і продавати зернові культури з ПДВ. Що стосується експортних позицій, залишилася в силі діюча норма про невідшкодування ПДВ зернотрейдерам.

Хомутинник також зазначив, що ухваленим законом скасовані фактичні перевірки для спрощенців.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам