RU

Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості

07.07.2011, 14:32
Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості - Фото
9b47b04aeab8376fff50d679b1985e2b.jpg

Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості

Верховна Рада відклала на півроку оподаткування нерухомості. Про це повідомив сьогодні на брифінгу голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник, коментуючи прийняті сьогодні зміни до Податкового кодексу (законопроект N8217).

"Була пропозиція Кабінету міністрів, з якою погодився комітет, щодо перенесення набуття чинності норми про оподаткування нерухомості. Пропозицією Кабінету міністрів було перенести цю норму на рік, ми погодилися перенести на півроку, тобто, з другої половини 2012 року податок на нерухомість повинен почати діяти, після того як буде введений єдиний реєстр нерухомості в Україні", - сказав Хомутинник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також, зі слів Хомутинника, змінами надано можливість використовувати міжнародні стандарти бухгалтерського обліку при визначенні податкових зобов'язань з податку на прибуток. По єдиному соціальному внеску - скасовано штрафи спрощенцям за недоплати минулого року.

Крім цього, регіонал повідомив, що після прийняття даних змін на території України дозволено як купувати, так і продавати зернові культури з ПДВ. Що стосується експортних позицій, залишилася в силі діюча норма про невідшкодування ПДВ зернотрейдерам.

Хомутинник також зазначив, що ухваленим законом скасовані фактичні перевірки для спрощенців.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини