RU

Рада сьогодні займеться акцизом на нафтопродукти

07.04.2011, 15:20

На вечірньому пленарному засіданні Верховна Рада України займеться зниженням акцизів на нафтопродукти. Депутати підтримали включення до порядку денного відповідних законопроектів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, проект змін до держбюджету на 2011 рік (N8354) передбачає скорочення на три місяці ставок акцизного збору на бензини моторні з 182 до 132 євро, тобто на 50 євро за 1 тонну, і на дизельне паливо – на 30 євро за 1 тонну.

За включення цього законопроекту до порядку денного проголосували 249 народних депутатів.

Також депутати включили до порядку денного проект змін до Податкового кодексу, відповідно до яких сума акцизів на нафтопродукти знижується з 182 до 132 євро за 1 тонну. За проголосували 267 народних депутатів.

Головуючий на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк попросив профільний комітет оперативно розглянути ці законопроекти з тим, щоб рішення щодо них можна було прийняти на вечірньому пленарному засіданні Верховної Ради.

Нагадаємо, вчора, 6 квітня, Кабінет Міністрів схвалив зміни до законодавства щодо зниження ставок акцизів на нафтопродукти.

Нагадаємо, раніше експерти заявили, що розроблені Міненерго законопроекти про зниження акцизного збору на нафтопродукти і скасування ПДВ на операції з імпорту нафти повинні бути допрацьовані, щоб уникнути зловживання у сфері постачань нафти на НПЗ, а також для збереження стимулів постачань якісних нафтопродуктів на ринок.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини