RU

Рада схвалила отримання Україною $60 млн. на розвиток ГЕС

06.07.2010, 13:35

Верховна Рада ратифікувала угоду, яка дасть змогу Україні отримати позику Міжнародного банку реконструкції і розвитку в розмірі $60 млн. на розвиток гідроелектроенергетики.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за ратифікацію Угоди про позику (Додаткове фінансування на реалізацію Проекту реабілітації гідроелектростанцій) між Україною і Міжнародним банком реконструкції і розвитку, Листа-доповнення N1 до Угоди про позику (щодо фінансових і економічних даних) і Листа-доповнення N2 до Угоди про позику (щодо показників моніторинга і оцінки) N0169 проголосували 313 народних депутатів.

Як пояснив, представляючи документ, перший заступник глави Комітету ВР з закордонних справ Тарас Чорновіл, повернення позики планується здійснювати за рахунок додаткового прибутку від гідроелектроенергетики.

Нагадаємо, у лютому Кабінет Міністрів України і Всесвітній банк підписали додаткову кредитну угоду в рамках реалізації проекту реабілітації українських гідроелектростанцій (ГЕС) про виділення $60 млн. Передбачається, що проект реабілітації сприятиме підвищенню встановлених потужностей гідроелектростанцій Дніпровського каскаду приблизно на 400 Mвт і збільшенню зробленого ними обсягу електроенергії приблизно на 500 Гвт-ч. Фінансування буде спрямоване на модернізацію трьох гідроагрегатів на Другій Дніпровській гідроелектростанції (Дніпрогес 2) і трьох гідроагрегатів на Кременчуцькій гідроелектростанції.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини