RU

Рада схвалила добудування Хмельницької АЕС за рахунок Росії

12.01.2011, 13:39
Рада схвалила добудування Хмельницької АЕС за рахунок Росії - Фото
28b65f03c315e71b0c5455f7934fa670.jpg

Рада схвалила добудування Хмельницької АЕС за рахунок Росії
Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про співпрацю в будівництві енергоблоків N3 і N4 Хмельницької АЕС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за прийняття відповідного рішення проголосували 240 народних депутатів. Зокрема, депутати від опозиційних фракцій виступили проти ратифікації вказаної Угоди. Вони заявили, що такі дії приведуть до ще більшої енергетичної залежності України від Росії.

Нагадаємо, в листопаді 2010 року Кабінет Міністрів схвалив вказаний проект закону. У червні минулого року глава Мінтопенерго України Юрій Бойко та гендиректор госкорпорации "Росатом" (РФ) Сергій Кирієнко підписали угоду про співпрацю в будівництві енергоблоків N3 і N4 ХАЕС. Документ передбачає забезпечення російською стороною обсягів кредитного фінансування, необхідних для проектування будівництва та введення в експлуатацію енергоблоків ХАЕС, в т.ч. для оплати послуг і товарів, що поставляються з РФ в Україну. Орієнтовна вартість блоків оцінюється в $4-5 млрд.

Атомна енергетика: добірка новин>>>
Україно-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини