RU

Рада скасувала збір при купівлі-продажу безготівкових валют

13.01.2011, 11:22
Рада скасувала збір при купівлі-продажу безготівкових валют - Фото
19744b74240a9e903b4093cbca519813.jpg

Рада скасувала збір при купівлі-продажу безготівкових валют

Верховна Рада України скасувала збір до Пенсійного фонду при купівлі-продажу безготівкових валют. За відповідні зміни до Закону "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо скасування збору на обов'язкове державне пенсійне страхування від операцій купівлі-продажу безготівкових валют) N7534 проголосували 248 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, цей закон не був підтриманий депутатами у вівторок, і Голова Верховної Ради Володимир Литвин запропонував відкласти його розгляд з тим, щоб депутати змогли ознайомитися з позицією Нацбанку і уряду з даного питання.

Відкривши ранкове пленарне засідання, В.Литвин нагадав депутатам, що ним роздана довідка Кабінету Міністрів відносно даного законопроекту. Проте, фракція комуністів, як і у вівторок, не підтримала законопроект. Представник фракції, народний депутат Петро Цибенко нагадав, що даним рішенням парламент позбавляє Пенсійний фонд 1 млрд.грн. надходжень.

Проте голосів додала фракція НУНС, представник якої народний депутат Станіслав Аржевітін зазначив, що збір на обов'язкове державне пенсійне страхування від операцій купівлі-продажу безготівкових валют був введений як тимчасова міра, і на даний момент спотворює реальний валютно-обмінний курс, є прихованим податком на клієнтів банків і стримує притік іноземних інвестицій в Україну. Він попросив своїх колег підтримати позицію Нацбанку, яка, за його словами, в цьому випадку спрямована на поступову лібералізацію валютного ринку.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини