RU

Рада скасує ввізне мито на обладнання аеропортів до Євро-2012

14.06.2011, 16:10

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону, яким від сплати митного збору звільняються товари для будівництва і обладнання аеропортів під Євро-2012. За відповідний проект змін до статті 19 Закону "Про єдиний митний тариф" (щодо звільнення від сплати збору товарів для будівництва і обладнання аеропортів, які є об'єктами чемпіонату) N8062 у першому читанні проголосувало 227 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно із змінами, що пропонуються, до 1 вересня 2012 року від ввізного збору звільняються товари, які не виготовляються в Україні, або виробляються, але не відповідають технічним характеристикам світового рівня, у тому випадку, якщо вони використовуються для будівництва або обладнання аеропортів, що є об'єктами чемпіонату.

На підакцизні товари ця норма не поширюється. Згідно з чинною редакцією статті 19 Закону про єдиний митний тариф, до 1 вересня 2012 року митний збір не платиться з товарів, які постачаються для будівництва і обладнання спортивних споруд, що є об'єктами чемпіонату.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини