RU

Рада схвалила підвищення штрафів за продаж дітям електронних сигарет

29.09.2020, 17:37
Рада схвалила підвищення штрафів за продаж дітям електронних сигарет - Фото
Фото: depositphotos.com

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про збільшення штрафів за незаконний продаж електронних сигарет неповнолітнім.

Законопроєкт також пропонує заборонити продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби або електронні сигарети.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Передбачається, що за перше порушення продавець може бути покараний штрафами від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6 800-13 600 грн). А якщо особа порушує закон повторно, і її протягом року вже штрафували, то її чекає штраф від 800 до 1400 неоподатковуваних мінімумів (13 600-23 800 грн) з конфіскацією предметів торгівлі.

У нинішній редакції закону правопорушнику загрожує від 100 до 1000 неоподатковуваних мінімумів (1 700-17 000 грн).

Законопроєкт забороняє продаж електронних сигарет в приміщеннях і на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, розташованих на території санаторіїв. Також не можна продавати електронні сигарети в приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій з торгівлі товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій.

Документ забороняє торгувати електронними сигаретами в закритих спортивних спорудах, під час спортивних змагань за участю дітей, з торгових автоматів, на полицях самообслуговування.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини