RU

Рада схвалила перерозподіл грошей із Фонду боротьби з коронавірусом на дороги

05.06.2020, 14:13
Рада схвалила перерозподіл грошей із Фонду боротьби з коронавірусом на дороги - Фото
Верховна Рада (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Сьогодні, 5 травня, Верховна Рада прийняла за основу законопроект №3509 про зміни до держбюджету-2020 року, які дозволять направити гроші з Фонду боротьби з COVID-19 на ремонт і будівництво доріг.

Законопроект підтримали 274 народних депутата.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, мета законопроекту - забезпечити можливість направляти кошти Фонду боротьби з COVID-19 і її наслідками на такі заходи з подолання наслідків пандемії, як поліпшення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.

Законопроект "сприятиме поліпшенню транспортної доступності регіонів країни, дозволить створити близько 12 600 нових робочих місць у дорожній галузі і ще близько 50 400 робочих місць у суміжних сферах", йдеться в записці.

  • 18 квітня президент Володимир Зеленський підписав зміни до держбюджету, які були прийняті Верховною Радою 13 квітня. Зміни передбачають збільшення фінансування МОЗ, допомогу пенсіонерам і безробітним, а також створення фонду для боротьби з COVID-19 і його наслідками.
  • На фінансування фонду для боротьби з коронавірусом у держбюджеті передбачили 64,7 млрд грн. У Мінфіні уточнили, на що підуть гроші.
  • В середині травня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що витрачена майже половина коштів і фонду для боротьби з COVID-19 - 65 млрд грн. З них - 20 млрд грн спрямовані на пенсійну реформу, понад 3 млрд - медзакупівля і доплати медикам.

Читайте російською: Рада одобрила перераспределение денег из Фонда борьбы с COVID-19 на дороги

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини