RU

Рада проголосувала за фінансування виплат із безробіття

02.09.2020, 13:58
Рада проголосувала за фінансування виплат із безробіття - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 3692 про фінансування одноразової виплати із безробіття.

Законопроект пропонує внести зміни до держбюджету на 2020 рік щодо фінансування витрат Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Ці кошти будуть спрямовані на одноразову виплату допомоги з безробіття для організації безробітним підприємницької діяльності та оплату соціальних послуг.

"До кінця поточного року залишок коштів розміром 322 млн може бути спрямований на: організацію безробітним підприємницької діяльності - 19,7 млн; професійне навчання безробітних - 144 млн (було заплановано - 254 млн на рік); організацію громадських робіт - це додаткове створення робочих місць; видачу ваучерів на навчання - 2,9 млн, що дозволить забезпечити оплату 283 безробітним; компенсацію роботодавцям єдиного соціального внеску - 92 млн, а також компенсацію роботодавцям витрат на оплату праці тимчасово переміщених осіб - 21 млн", - заявила автор законопроекту Галина Третьякова.

  • 20 серпня прес-служба Кабміну повідомила про те, що кількість безробітних в Україні станом на цю дату досягла 488 000 осіб.
  • Також у серпні в Держслужбі зайнятості повідомили, що на одне робоче місце в Україні претендує дев'ять безробітних.
  • Кабінет міністрів 28 серпня запропонував Верховній Раді схвалити надання допомоги з часткового безробіття не тільки в період карантину, пов'язаного з коронавірусом, а й у разі встановлення подібних обмежень у зв'язку з іншими захворюваннями в майбутньому.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини