RU

Рада прийняла закон про підвищення штрафів за пожежі в лісах

05.02.2020, 16:39
Рада прийняла закон про підвищення штрафів за пожежі в лісах - Фото
Лісова пожежа (фото - прес-служба ДСНС)

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №1149, який пропонує підвищити штрафи за порушення вимог пожежної безпеки в лісах.

Ухвалення законопроекту підтримали 322 народних депутата.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що через пожежі знижуються захисні, водоохоронні та інші корисні властивості лісу, знищується флора і фауна, в результаті державі наносяться величезні матеріальні збитки.

У законопроекті пропонують встановити такі штрафи: для громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (раніше від 5 до 15 нмдг), для посадових осіб - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (раніше від 15 до 50 нмдг).

Крім того, за знищення або пошкодження лісу передбачений штраф для громадян - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (раніше від 15 до 50 нмдг), а для посадових осіб - від 60 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (раніше від 35 до 60 нмдг).

  • У кінці січня Кабінет міністрів підвищив адміністративні штрафи в 50-60 разів. Зокрема, зростуть штрафи за порушення пожежної та техногенної безпеки, за хибні виклики поліції, "швидкої" та аварійних служб.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини