RU

Рада повернула пеню за невчасну оплату послуг ЖКГ

17.12.2010, 14:50
Рада повернула пеню за невчасну оплату послуг ЖКГ - Фото
5b65cac2a13d5958be34229c1a8944b4.jpg

Рада повернула пеню за невчасну оплату послуг ЖКГ

Верховна Рада відновила стягування пені за невчасну оплату послуг житлово-комунального господарства. Прийняття загалом відповідного законопроекту про внесення змін до статті 2 Закону" Про тимчасову заборону на стягнення з громадян України пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги" N7013 підтримали 255 народних депутатів.

Як випливає з тексту прийнятого закону, стягування пені поновлюється з 1 січня 2011.

До того ж визначено, що нарахування і стягнення пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична енергія, теплова енергія, водовідвід, утримання і експлуатація житла на прибудинкових територіях, вивезення сміття, ліфтове господарство) буде здійснюватися на суму заборгованості, що утворилася з 1 січня 2011 року.

Нагадаємо, вчора Віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов заявив, що стягнення пені за невчасне внесення плати за ЖКГ-послуги буде стимулювати громадян платити своєчасно. "Пенсіонери платять справно, а люди з достатком мають тисячні боргів. На 1 листопада цього року заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг становила 10,5 млрд. грн.", - сказав він.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини