RU

Рада підтримала продовження термінів встановлення лічильників газу для населення

17.02.2021, 17:18
Рада підтримала продовження термінів встановлення лічильників газу для населення - Фото
Фото: depositphotos.com

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт №4248-1, яким пропонується продовжити до 1 січня 2023 року кінцеві терміни встановлення індивідуальних лічильників для населення, яке використовує газ для приготування їжі.

За основу законопроєкт підтримали 279 народних депутата.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Законопроєктом пропонується відкласти термін, до якого суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території (облгази), зобов'язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, яке проживає у квартирах і приватних будинках, в яких газ використовується лише для приготування їжі, до 1 січня 2023 року .

Згідно з чинною редакцією закону, облгази були зобов'язані забезпечити встановлення лічильників газу для таких споживачів уже до 1 січня 2021 року.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроєкту, витрати на встановлення індивідуальних лічильників газу були закладені в тарифи облгазів із 2016 року.

За даними НКРЕКП, з урахуванням фактичних обсягів наданих послуг із розподілу природного газу, за період із 2016 до 2020 року включно, у газорозподільних підприємств було фінансування для встановлення 1,02 млн індивідуальних лічильників газу. Однак фактично облгази за цей період встановили на 140,99 тис. лічильників менше.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини