RU

Рада підтримала мораторій на банкрутство Енергоринку

20.05.2020, 16:29
Рада підтримала мораторій на банкрутство Енергоринку - Фото
Верховна Рада (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Верховна Рада прийняла за основу проект закону №2390, котрим вносяться зміни до Кодексу про процедури банкрутства щодо потенційних судових позовів про банкрутство держпідприємства Енергоринок.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Метою законопроекту в пояснювальній записці зазначено забезпечення реалізації механізмів погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії, визначених у законопроекті №2386.

Для цього проектом пропонується внести зміни до Кодексу процедур банкрутства, надавши господарському суду право відмовити у відкритті провадження у справі, якщо заяву подано про порушення справи про банкрутство оптового постачальника електричної енергії (ДП "Енергоринок" - ред.), а також право припинити вже розпочате провадження відносно нього.

Крім цього, встановлюється, що дія мораторію на задоволення вимог кредиторів не поширюється на задоволення вимог на період дії процедури погашення заборгованості.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • 30 квітня парламент прийняв за основу законопроект №2386, що має на увазі випуск облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) для погашення заборгованості ДП "Енергоринок".
  • Кредиторська заборгованість Енергоринку станом на 31 серпня 2019 року становила 28,1 млрд грн, підприємству в свою чергу винні 30,9 млрд грн.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини