RU

Рада не змогла подолати вето Януковича щодо Херсонського машзаводу

17.02.2011, 13:10
Рада не змогла подолати вето Януковича щодо Херсонського машзаводу - Фото
ea7af506ddb79e99cb55edbfebd05f4b.jpg

Рада не змогла подолати вето Януковича щодо Херсонського машзаводу

Верховна Рада України не змогла подолати вето Президента України на Закон про повернення у держвласність ТОВ "Херсонський машинобудівний завод".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за те, щоб подолати вето Президента, проголосувало 126 народних депутатів з 300 необхідних.

Раніше депутати не підтримали пропозиції глави держави скасувати ухвалений парламентом Закон як неконституційний. За це проголосувало 206 народних депутатів з 226 необхідних.

Представляючи у парламенті позицію Президента України, народний депутат Юрій Мірошніченко зазначив, що цей Закон суперечить конституційним принципам примусового відчуження приватної власності і гарантування захисту прав власності. Також він звернув увагу на те, що Конституція України не наділяє Верховну Раду повноваженнями з повернення об'єктів у державну власність.

Нагадаємо, 4 листопада 2010 року Верховна Рада прийняла Закон "Про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод". За відповідне рішення проголосували 318 народних депутатів.

Машинобудування, металообробка: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини