RU

Рада не розглядатиме Податковий кодекс цього тижня

01.11.2010, 12:55
Рада не розглядатиме Податковий кодекс цього тижня - Фото
baf9258dc70df679b370c809f7eabf3c.jpg

Рада не розглядатиме Податковий кодекс цього тижня

Проект Податкового кодексу України на цьому пленарному тижні розглядатися не буде. Про це заявив Глава Верховної Ради Володимир Литвин під час засідання погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і голів комітетів.

Лідер фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов попросив профільний комітет пришвидшити роботу над документом, до якого надійшло близько 4000 поправок. "Як мені здається, ми вже затягуємо процедуру розгляду цього законопроекту, нам треба закінчувати його розгляд у комітеті і винести в зал", - сказав він.

О.Єфремов нагадав, що на базі Податкового кодексу уряд має встигнути підготувати проект бюджету на наступний рік, який потрібно прийняти не пізніше середини грудня, щоб до нового року можна було затвердити регіональні бюджети. "Якби постаратися і на четвер його винести, було б непогано, у крайньому випадку - на початку наступного пленарного тижня", - сказав він.

У свою чергу, глава Комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник зазначив, що комітет вже направив до експертного управління Верховної Ради дев'ять із вісімнадцяти розділів законопроекту. Сьогодні-завтра буде направлено ще три, і до четверго комітету буде готовий винести у зал 12 розділів проекту Податкового кодексу, а наступного пленарного тижня можна буде розглянути такі розділи, як "адміністрування податків", "ПДВ", "податок на прибуток", "заключні і загальні положення".

У свою чергу, Голова ВР В.Литвин наголосив, що проект Податкового кодексу - це цілісний документ, і парламент не може розглядати його частинами. Він попросив комітет інтенсифікувати роботу над документом і вийти на той варіант, який можна буде роздати народним депутатам.

Перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін у своєму виступі зазначив, що фракція БЮТ вимагає зняти з розгляду проект Податкового кодексу, який "спрямований на знищення малого і середнього бізнесу".

У свою чергу, В.Литвин сказав: "Не треба нічого вимагати. Податковий кодекс на цьому пленарному тижні розглядатися не буде".

У проекті порядку денного на цей пленарний тиждень проект Податкового кодексу означається першим на порядку денному на четвер, 4 листопада.

Нагадаємо, раніше В.Хомутинник заявляв, що кінцевий термін розгляду Податкового кодексу - 18 листопада. "Заздалегідь на 4 листопада ми плануємо розгляд Податкового кодексу, але остаточний термін - це буде 18 листопада", - повідомив раніше він.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини