RU

Рада не почула підприємців

18.11.2010, 14:30
Рада не почула підприємців - Фото
2da96c3c3a84b0e3f85392460dddf8a9.jpg

Рада не почула підприємців

Депутати виключили зі спрощеної системи оподаткування юридичних осіб: юристів, бухгалтерів, страхових агентів, агентів з нерухомості, осіб, що надають консалтингові і рекламні послуги. За відповідну статтю 291 14-го розділу кодексу "Спрощена система оподаткування" проголосувало 252 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також із системи спрощеного оподаткування виключається сфера телебачення і радіомовлення, роздрібної торгівлі через Інтернет, оптова торгівля, зовнішньоекономічна діяльність, роздрібна торгівля виробами з дорогоцінних металів і коштовних каменів тощо.

Під час обговорення цієї статті, яке тривало більше півтора годин, глава парламентського комітету з питання податкової і митної політики Віталій Хомутинник зазначив, що комітет проведе додаткові консультації з представниками Кабінету Міністрів з цього питання. "Сьогодні до кінця голосування ми переглянемо весь перелік видів діяльності", - сказав він і додав, що, можливо, деякі з них будуть повернені на спрощену систему оподаткування.

Також цією статтею, прийнятою у редакції комітету, передбачений поріг для упрощенців у розмірі 300 тис. грн. річного обігу для тих, хто працює без касового апарату, і 600 тис. грн. - для тих, хто працює із касовим апаратом, гранична кількість найманих співробітників - 4, а для сфери громадського харчування- 8. Більшість відхилила пропозиції депутатів від опозиції збільшити цю планку до 500 тис. грн. для тих, хто працює без касового апарату. Також пропонувалося підняти цю планку до 1 млн. грн. у зв'язку із зростанням курсу долара, але й ця пропозиція була відхилена.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини