RU

Рада не може зважитися на пенсійну реформу

14.03.2011, 14:09
Рада не може зважитися на пенсійну реформу - Фото
d21723362b8ef7f51a1e0f87962f4deb.jpg

Рада не може зважитися на пенсійну реформу

На сьогодні депутати не прийняли рішення про розгляд пенсійного законопроекту цього пленарного тижня. Консенсусу в цьому питанні ще немає. Про це повідомив на брифінгу Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

"Поки, незважаючи на пропозиції Кабінету Міністрів, в розкладі засідань його (законопроекту, - ред.) немає. Ми ще проведемо додаткові консультації, оскільки питання надзвичайно чутливе, і якщо винести його на голосування, має бути узгоджена позиція. На цей момент я не бачу узгодженої позиції. Консультації продовжуються. Питання, так би мовити, пролонговано, воно в стадії розробки", - сказав В. Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламент приступить до розгляду законопроекту з пенсійної реформи цього пленарного тижня.

У проекті Меморандуму про економічну і фінансову політику, узгодженого українською стороною і місією МВФ за результатами її роботи у Києві з 1 по 14 лютого сказано, що реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового транша кредиту. При цьому ухвалити урядовий пенсійний закон парламент має до кінця поточного місяця.

Нагадаємо також, що Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, а також парламентський Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів запропонували Верховній Раді відхилити законопроект "Про заходи по законодавчому забезпеченню реформування пенсійної системи", поданий Кабінетом Міністрів.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини