RU

Рада НБУ розкритикувала грошово-кредитну політику Нацбанку

17.12.2019, 15:57
Рада НБУ розкритикувала грошово-кредитну політику Нацбанку - Фото
Богдан Данилишин, Яків Смолій (Фото - прес-служба НБУ, колаж - LIGA.net)
доповнено

Рада Національного банку України (НБУ) дала негативну оцінку грошово-кредитній політиці правління НБУ. Про це LIGA.net повідомило джерело в раді Нацбанку.

Рішення поки не опубліковане.

Раніше сьогодні голова ради НБУ Богдан Данилишин анонсував засідання ради. На порядку денному значилося питання "Про аналіз впливу грошово-кредитної політики на стан соціально-економічного розвитку".

За даними джерела LIGA.net, на засіданні Ради НБУ повинні були бути присутніми перший заступник голови правління НБУ Катерина Рожкова та заступник голови НБУ Дмитро Сологуб. При цьому Рожкова була відсутня через нараду в Кабміні.

Доповнено. Інформацію підтвердив один із членів Ради НБУ Віктор Козюк, який знаходиться в опозиції до керівництва органу. Зокрема, він вважає, що сьогоднішнє засідання Ради відбулося з порушенням регламенту. Козюк заявляє про наявність заздалегідь заготовленого пункту з негативною оцінкою, про який знали окремі члени Ради.

Також він стверджує, що прийняття остаточного рішення Ради відбулося не з першого, а тільки з чергового голосування. "Тобто це відобразило факт маніпулювання процедурою голосування", - вважає Козюк.

"Рада НБУ виявляється втягнутою в політичні протистояння, окремі рекомендації мають лоббістський характер, тональність обговорення та тональність рекомендацій не відповідають тональності оцінок", - зазначив він.

Читайте російською: Совет НБУ негативно оценил денежно-кредитную политику Нацбанка

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини