RU

Рада може змінити порядок формування статутних капіталів госптовариств

03.12.2008, 16:18

Парламентський Комітет з питань економічної політики рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (стосовно формування статутних капіталів господарських товариств).

Як повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради України, цей законопроект пропонує "привести норми статті 86 Господарського кодексу України і статті 13 Закону "Про господарські товариства", які забороняють залучення бюджетних коштів до формування статутних капіталів госптовариств, у відповідність до Закону "Про банки і банківську діяльність", який дає змогу це робити у разі формування статутних капіталів державних банків".

Законопроект рекомендує заборонити використання для формування статутного капіталу коштів, отриманих у кредит і під заставу, а також бюджетних коштів (крім випадків, встановлених законом). На думку членів Комітету, в проекті необхідно передбачити, що його норми "будуть поширюватися не на всі господарські товариства, а тільки на банки та інші фінансові установи".

Нагадаємо, вказаний законопроект, ініціатором якого виступив Кабінет Міністрів України в особі Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, зареєстровано у Верховній Раді 12 червня 2008 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини