RU

Рада хоче посилити відповідальність у сфері дозвільних документів

06.07.2010, 11:50

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону, яким посилюється адміністративна відповідальність за порушення у сфері видачі або отримання дозвільних документів. За відповідний проект змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення порядку видачі документів дозвільного характеру N6262 у першому читанні проголосували 339 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема проектом пропонується штрафувати підприємців від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за надання недостовірних даних для держреєстрації суб'єкта господарювання.

Також, згідно з проектом, штрафом від 40 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції пропонується карати суб'єктів господарювання за діяльність без держреєстрації, а також без отримання дозвільного документа, якщо його наявність передбачена законом.

Крім того, посадових осіб пропонується штрафувати у розмірі від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за необґрунтоване анулювання документів дозвільного характеру.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини