RU

Рада дозволила корпоратизацію підприємств титанової галузі

05.07.2011, 17:35
Рада дозволила корпоратизацію підприємств титанової галузі - Фото
3fc820ac8c932104a197642daa67da42.jpg

Рада дозволила корпоратизацію підприємств титанової галузі

Верховна Рада України скоротила перелік об'єктів права держвласності, які не підлягають приватизації. За відповідні зміни в Закон України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо скорочення переліку підприємств, які не підлягають приватизації) №8725 в цілому проголосували 244 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, законопроектом пропонується виключити з переліку об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації, Український державний інститут скла, ВО Автостекло, Славутський комбінат Будфарфор.

Документ містить також перелік об'єктів права держвластності, які не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані. До них віднесені: Кримське ВО Титан, Вільногірський державний гірничо-металургійний комбінат, Іршанський державний ГЗК, Запорізький державний титано-магнієвий комбінат.

Нагадаємо, 16 червня цього року Верховна Рада відмовилася виключити з списку об'єктів, які не підлягають приватизації, низку підприємств титанової галузі. За прийняття законопроекту N8655 народного депутата Юрія Каракая (Партія регіонів) проголосували 198 народних депутатів. Примітно, що регионал Каракай вже двічі виносив на розгляд парламенту вказаний законопроект.

Як повідомив раніше виданню Коммерсант-Україна голова правління холдингу Титан України Олександр Нечаєв, виключення чотирьох підприємств титанової галузі зі списку заборонених до приватизації спростить процес залучення приватного капіталу. "Вже розроблена програма, і зараз все робиться для того, щоб в ці підприємства прийшли приватні інвестиції на суму $1,5 млрд. протягом трьох років. І я знайшов такого інвестора - це Дмитро Фірташ", - зазначив він. За словами Нечаєва, заявлена сума інвестицій дозволить збільшити виробництво титанової губки на ЗТМК з нинішніх 8 тис. т до 30 тис. та в перспективі до 40 тис. т. Сумихімпром зможе збільшити виробництво міндобрив більше, ніж в два рази, до 1 млн. т, а двоокисі титану - в три рази, до 160 тис. т. Все підприємства Титана України повинні бути забезпечені сировиною українських ГЗКів. За інформацією Нечаєва, в обмін на інвестиції Фірташ може отримати 50% в Титанові України і зараз веде переговори з урядом.

Верховна Рада VI скликання: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини