RU

Рада дозволила ФДМУ організовувати розпродаж держмайна

08.09.2011, 12:12
Рада дозволила ФДМУ організовувати розпродаж держмайна - Фото
4fca24f549effe0e0909f0bc6a8a66d4.jpg

Рада дозволила ФДМУ організовувати розпродаж держмайна
Верховна Рада України ухвалила закон, за яким Фонд держмайна може бути організатором продажу майна державних комерційних і казенних підприємств. За відповідні зміни до деяких законів України щодо відчуження майна суб'єктів господарювання державного сектора економіки №8441 проголосувало 267 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з ухваленим законом, Господарський кодекс України доповнюється положенням про те, що Фонд державного майна може виступати організатором продажу нерухомого майна державних комерційних і казенних підприємств у порядку, встановленому Кабінетом міністрів.

Раніше в кодексі тільки зазначалося, що державні комерційні та казенні підприємства відчужують своє майно за умови додаткового узгодження з Фондом держмайна.

Також Господарський кодекс доповнюється положенням про те, що кошти, отримані від продажу нерухомого майна, за вирахуванням балансової вартості такого майна, перераховуються до держбюджету, якщо інше не передбачено законом.

Нагадаємо, раніше президент України заявив, що в державній власності повинно залишитися обмежене коло підприємств, інші мають бути виставлені на приватизацію.

Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>
Приватизація в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини