RU

Рада дала "Укрнацпроекту" майже 25 млн. грн.

19.10.2010, 17:45
Рада дала
6c16929be7414ab53afcfee500a94bc5.jpg

Рада дала "Укрнацпроекту" майже 25 млн. грн.

Верховна Рада України виділила 24,7 млн. грн. Державному агентству України з управління національними проектами. За відповідні зміни до закону "Про державний бюджет України на 2010 рік" (щодо фінансового забезпечення діяльності Укрнацпроекту) N7207 проголосували 246 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представляючи документ, глава парламентського комітету з питань бюджету Микола Деркач пояснив, що держагентство визначається головним розпорядником бюджетних коштів, і 24,7 млн. грн. виділяються за двома бюджетними програмами. Зокрема 4,7 млн. грн. виділяються за програмою "Керівництво і управління проектами", на забезпечення діяльності апарату агентства. 20 млн. грн. виділяються на розроблення техніко-економічних обґрунтувань національних проектів.

Збільшення витрат бюджету в зв'язку з цим рішенням пропонується забезпечити за рахунок надходжень до державного бюджету від частки чистого прибутку прибутків державних унітарних підприємств та їхніх об'єднань, а також дивідендів, нарахованих на акції господарських товариств, у статутному капіталі яких є державна власність.

М.Деркач повідомив, що за січень-вересень 2010 року, за оперативними даними, такі надходження перевищують плановий показник на цей період на 417 млн. грн., або 32,8%.

Нагадаємо, Державне агентство України з управління національними проектами створено постановою Кабміну N570 від 30 червня 2010 року як центральний орган виконавчої влади. Гранична чисельність працівників Агентства встановлена у кількості 50 одиниць. Основні завдання Укрнацпроекту - забезпечення реалізації національних проектів, які мають стратегічно важливе значення для забезпечення технологічного оновлення і розвитку окремої галузі реального сектору економіки України, розвитку регіону, вирішення соціальних проблем.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини