RU

Рада дала більше прав міліції у боротьбі з гральним бізнесом

22.12.2010, 16:55

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні". За таке рішення проголосували 237 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, закон спрямований на вдосконалення механізму реалізації заборони грального бізнесу в Україні у частині виконання своїх обов'язків органами міліції.

Зокрема частина друга статті 3 Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні" викладена у такій редакції: "Застосування фінансових санкцій, зазначених у частині першої цієї статті, здійснюється за рішенням суду, прийнятого за позовом органів міліції та/або органів державної податкової служби".

Закон "Про міліцію" доповнено нормою, згідно з якою органи міліції повинні "забезпечувати у межах своїх повноважень виконання вимог закону про заборону грального бізнесу в Україні".

Кримінальний кодекс України доповнено статтею 2032 (Заняття діяльністю, заборона на яку встановлена Законом "Про заборону грального бізнесу в Україні"), якій встановлено, що заняття гральним бізнесом карається штрафом у розмірі від 10 до 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне порушення статті передбачено обмеження свободи на строк до 5 років.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини