RU

Рівень аварійності на дорогах України знизився на чверть

08.02.2011, 12:10

За січень 2011 року рівень аварійності на транспортно-дорожньому комплексі України зменшився на 27%: протягом місяця сталося 73 аварії - проти 100 за аналогічний період 2010 року. Про це повідомив перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко, посилаючись на оперативні дані.

"Міністерство інфраструктури України веде планомірну роботу, спрямовану на підвищення безпеки на транспорті", - наголосив К.Єфименко, якого цитує Мінінфраструктури.

За даними міністерства, цього року підвищився рівень безпеки на всіх видах транспорту. Порівняно з січнем 2010 року на автомобільному транспорті загального призначення кількість аварій знизилася на 37,5%, на відомчому автомобільному транспорті - на 60%.

На залізничному транспорті аварійність зменшилася на 15,8 %. На морському і річковому транспорті - на 25%. На авіаційному транспорті - на 20%. До того ж кількість травмованих зменшилася на 41% - з 48 до 28 осіб.

"Реалізована Міністерством інфраструктура заходу щодо підвищення безпеки дала змогу мінімізувати кількість ДТП на залізничних переїздах. Якщо на залізничних переїздах України у січні 2010 року сталося 16 дорожньо-транспортних подій, в яких восьмеро осіб були травмовані, то у січні поточного року - лише два дорожньо-транспортні події без потерпілих.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини