RU

Ріелтори відкидають звинувачення в "роздуванні" цін

06.10.2008, 12:50

Основним чинником, що впливає на зростання цін на нерухомість в Україні, є нестача нового житла, а не "роздування" цін ріелторами. Таку думку висловив президент Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ) Олександр Бондаренко під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

За словами О. Бондаренка, у всіх країнах Європи, в тому числі в Німеччині, Польщі і Чехії, щорічно будують приблизно 1 кв. м на кожного громадянина країни. "Якщо відповідати європейській нормі, то в Україні повинні будувати щорічно 48 млн. кв. м, а у нас, на жаль, в минулому році було побудовано 8,4 млн. кв. м", - поскаржився він.

Президент АФНУ вважає, що ціни на квадратні метри відповідатимуть якості тільки тоді, коли Україна наблизиться до європейських стандартів. "А поки "маємо те, що маємо", - додав голова АФНУ.

О. Бондаренко запевнив, що ріелторам невигідно "роздувати" ціни на квартири, тому що їхній заробіток залежить від кількості трансакцій. "Комфортніше усього працювати в умовах, коли ціни на нерухомість зростають у межах інфляційних очікувань", - зазначив він.Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини