RU

Путін: Росія збереже транзит газу через Україну

19.12.2019, 13:43
Путін: Росія збереже транзит газу через Україну - Фото
Володимир Путін (Фото: Олександр Земляниченко/ЕРА)

Росія збереже транзит газу через Україну, незважаючи на будівництво інших газопроводів. Про це на прес-конференції заявив президент РФ Володимир Путін.

За його словами, зараз сторони перебувають на шляху до домовленості, і Росія хоче, щоб ці домовленості влаштовували Україну.

Рішення Стокгольмського арбітражу про виплату Україною $3 млрд він назвав політичним. "Одне з його обгрунтувань - у зв'язку з важким економічним становищем в Україні. Це ж нісенітниця якась. Але це рішення є, і ми будемо з нього виходити", - підкреслив президент Росії.

У той же час Путін нагадав, що "частину резервних коштів з Фонду національного добробуту Росії вкладено в українські цінні папери (так звані "бонди Януковича"). "(Борг - Ред.) як раз в $3 млрд. І є вже рішення суду в Лондоні з цього приводу, яке не виконується", - сказав він.

Російський президент також прокоментував санкції США проти Північного потоку-2. За його словами, приймаючі їх люди не несуть відповідальності за наслідки цих заходів. Путін підкреслив, що підтримка Заходу щодо України двозначна і реалізується найчастіше на словах, але здійснюватися повинно за рахунок Росії.

Путін зазначив, що "російська сторона в збереженні транзиту газу через Україну зацікавлена, але Заходу слід було б забезпечити останню засобами".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини