RU

Путін не дозволив Газпрому підняти тарифи

26.03.2012, 10:36
Путін не дозволив Газпрому підняти тарифи - Фото
Володимир Путін (фото: ЕРА)
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявляє, що Газпрому не варто розраховувати на позачергове підвищення внутрішніх цін на газ. Про це йшлося  на нараді про розвиток газової галузі.

Як повідомляє прес-служба уряду РФ, Путін нагадав керівництву Газпрому й Міністерства енергетики, що рівень зростання тарифів для Газпрому був намічений ще в минулому році. "Я розумію, що має місце збільшення навантаження, насамперед пов'язаного з підвищенням ПВКК, але резерви потрібно шукати не в підвищенні тарифів, а в зменшенні витрат", - зазначив він.

"Я знаю ваші звернення до Міністерства економічного розвитку - ми нічого не плануємо підвищувати понад те, що було заплановано в минулому році", - додав голова російського уряду.

Нагадаємо, в 2011 році російські підприємства отримували газ в середньому за ціною трохи більше $90 за 1 тис. кубометрів. При цьому Газпром пропонував уряду РФ підвищити тарифи на газ на 15% з 1 липня, але підвищення не відбулося через вибори. Також Газпром пропонує ще одне підвищення - на 26,3% з 1 жовтня для всіх клієнтів, крім ЖКГ і населення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини