RU

Путін наказав Газпрому задовольняти потреби України

05.02.2012, 01:11
Путін наказав Газпрому задовольняти потреби України - Фото
Фото: EPA

"У порівнянні з контрактом (контракт 135 млн. щоденний відбір), там було від 150 до 170, і за річним обсягом в нас укладений договір на 27 млрд. Якщо от у такому режимі, то далі буде відбір порядку 50 млрд.", - відзначив Круглов, якого цитує прес-служба російського уряду.

"Це наші партнери оголосили про те, що вони хотіли б закуповувати в нас не більше 27 млрд., а насправді відбирають на сьогоднішній день… Те, що в рамках 50, – це в рамках контракту, а от те, що більше 50, – це виходить навіть за рамки того контракту, який вони хотіли скоротити. Проте потрібно Україні допомагати й у повному обсязі задовольняти їхні потреби", - підкреслив Путін.

Нагадаємо, раніше Газпром звинуватив Україну в тому, що минулого тижня вона вибрала більше російського газу, ніж це передбачено контрактною угодою, і з такими темпами відбору газу може за рік вибрати 60 мільярдів кубометрів при законтрактованих 50 мільярдах кубометрів.

У відповідь Національна акціонерна компанія Нафтогаз заявила, що максимально збільшила відбір природного газу із власних підземних газосховищ.

Раніше в НАК також заявили, що Нафтогаз України готовий допомогти російському Газпрому в повному забезпеченні споживачів Європи природним газом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини