RU

Путін застерігає від нового етапу спаду економіки Росії

23.09.2009, 17:42

Механічне скорочення витрат федерального бюджету може викликати "грошовий голод" і новий етап спаду економіки. Про це сказав Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, відкриваючи засідання уряду, присвячене проекту бюджету РФ на 2010 рік.

"Можливі додаткові доходи - а вони, звичайно ж, можуть бути - треба буде, передусім, спрямовувати на зменшення дефіциту бюджету. І лише у крайньому разі - на збільшення яких би то не було витрат", - вказав В.Путін, якого цитує прес-служба глави російського уряду.

За його словами, найближчим часом всі міністерства і відомства повинні розробити і представити спеціальні програми оптимізації витрат. "Я упевнений, що ви це зробите, тому що і самі витрати на утримання міністерств і відомств у нас скорочуються так, як, по-моєму, за новітню історію взагалі ніколи не скорочувалися", - сказав російський прем'єр.

Він наголосив, що вважає "помилковим і шкідливим для економіки і для управління механічне скорочення витрат і механічне урізування бюджету". "Очевидно, такий крок спричинив би зниження рівня соціальної підтримки громадян, згортання антикризових заходів і програм розвитку. Більше того "грошовий голод" може спровокувати і новий виток спаду в економіці. І такий варіант ми, звичайно, для себе вибирати не можемо", - сказав В.Путін.

Володимир Путін: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини