RU

Путін: Україна зможе продати Європі не більше двох літрів молока

06.10.2011, 16:54
Путін: Україна зможе продати Європі не більше двох літрів молока - Фото
f590d6d052ea3a22b1c13c3307d1228d.jpg

Путін: Україна зможе продати Європі не більше двох літрів молока

Приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану економічно вигідно, передусім, для самої України. Про це заявив глава уряду РФ Володимир Путін на інвестфорумі в Москві.

"Моє глибоке переконання, що приєднання до Митного союзу вигідно для України", - сказав Путін, якого цитує Інтерфакс-Україна. "Ось Україна бере від МВФ, по-моєму, $10 млрд. на 15 років в якості підтримки. А у разі приєднання до Митного союзу економічний виграш України щорічно становив би $9 млрд.", - наголосив глава уряду РФ.

З його слів, "це прямий виграш для всієї економіки України". Путін пояснив, що вступ України в Митний союз забезпечить для неї доступ на ринок Митного союзу для металургійної промисловості, трубної, сільгоспвиробництва. "Куди діватися сільгоспвиробництвам України? Незважаючи на підготовку договору про вільну торгівлю…, майже кожний з тут присутніх розуміє, що сільгосппродукцію України на європейський ринок ніхто не пустить. Але, може, два літри молока продадуть - і все", - заявив Путін.

Крім цього, вважає глава уряду РФ, в разі невступу України в Митний союз її "авіаційна промисловість помре повністю", не буде розвиватися суднобудування. "Не тому, що там (в Україні, - ред.) неталановиті люди. Там дуже талановиті люди, є заділи хороші, зроблені ще в радянські часи. Але просто дуже жорстка конкуренція - не пробитися нікуди. Тому треба об'єднувати ці зусилля", - наголосив Путін.

При цьому він сказав, що якихось позитивних зсувів в напрямі вступу України в Митний союз наразі немає. "Нічого не рухається, все стоїть на місці. Далі розмов нічого не йде", - заявив глава уряду РФ.

Володимир Путін: біографія, новини>>>
Митний союз: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини