RU

Путін не вважає "нікчемною ідеєю" об'єднання "Газпрому" й "Нафтогазу"

30.12.2010, 09:53
Путін не вважає
a5f083e378b55cb27882f03bd5f284be.jpg

Путін не вважає "нікчемною ідеєю" об'єднання "Газпрому" й "Нафтогазу"
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін не вважає об'єднання "Газпрому" та НАК "Нафтогаз України" "нікчемною ідеєю". Про це російський Прем'єр заявив, відповідаючи на питання журналістів урядового пулу.

"Ви знаєте, що я зробив пропозицію про об'єднання "Газпрому" та НАК "Нафтогаз України". Не вважаю, що це нікчемна ідея", - зазначив В.Путін, якого цитує офіційний сайт Голови уряду РФ.

"Навпаки, якщо прикинути без усіляких емоцій… Так, звичайно, при об'єднанні НАК буде міноритарним акціонером, але це буде найбільша світова компанія, в якій НАК буде представлений, по-перше, і матиме там свій серйозний голос, який завжди буде почутий в об'єднаній компанії. Маю на увазі, що НАК все ж таки є найбільшим транзитером нашого газу європейським споживачам. Тому і в цілому, якщо будемо зростати, вони зможуть брати участь в спільній роботі та у видобутку в тому числі. Це не позбавлене сенсу - це перше", - сказав Прем'єр-міністр РФ.

"І друге. Ми, звичайно, будемо розвивати далі наші транспортні можливості по "Північному потоку", по "Південному потоку", на Далекий Схід, на північ. Є гарні, великі, багатомільярдні плани. На південь, до Китаю, тому робота велика - ось в цьому секторі буде велика робота", - додав В.Путін.

Нагадаємо, у квітні в Сочі В.Путін запропонував створити спільне підприємство в газовій сфері за участі "Газпрому" та НАК "Нафтогаз України".

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз": довідка та добірка новин >>>
ВАТ "Газпром": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини