RU

Путін: Митний союз посилить економіку України

16.12.2010, 14:40
Путін: Митний союз посилить економіку України - Фото
de38784ec825663d6064388878131346.jpg

Путін: Митний союз посилить економіку України

Приєднання України до Митного союзу або Єдиного економічного простору підніме ряд галузей цієї країни на більш конкурентоздатний рівень. Так вважає Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. Про це він заявив сьогодні під час телевізійної прямої лінії.

"Якщо у тій чи іншій формі економічну вигоду наші українські колеги бачать у приєднанні до цих процесів, якщо у тій чи іншій формі станеться приєднання України до цих процесів, то, звичайно, це буде сильним, важливим поштовхом до збереження цілих галузей економіки в Україні і допоможе підняти їх на більш конкурентоздатний рівень. Звичайно, це суверенний вибір українського народу і українського уряду", - сказав В. Путін, якого цитує сайт партії "Єдина Росія".

За словами російського прем'єра, Митний союз і створення єдиного економічного простору виявляють високий ступінь інтеграції у сфері економіки.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що він не виключає можливості вступу України у Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану.

Договір про Митний кодекс митного союзу було підписано у Мінську 27 листопада 2009 року. Підписання договору було зумовлено необхідністю формування правової бази Митного союзу в рамках ЄврАзЄС з урахуванням поглиблення інтеграції між РФ, Білоруссю і Казахстаном. Формально Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану почав діяти з 1 січня цього року.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини