Путін: Митний союз посилить економіку України

Путін: Митний союз посилить економіку України - Фото
de38784ec825663d6064388878131346.jpg
16.12.2010, 14:40

За словами глави уряду РФ, приєднання України до Митного союзу або Єдиного економічного простору підніме ряд галузей цієї країни на більш конкурентоздатний рівень

Приєднання України до Митного союзу або Єдиного економічного простору підніме ряд галузей цієї країни на більш конкурентоздатний рівень. Так вважає Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. Про це він заявив сьогодні під час телевізійної прямої лінії.

"Якщо у тій чи іншій формі економічну вигоду наші українські колеги бачать у приєднанні до цих процесів, якщо у тій чи іншій формі станеться приєднання України до цих процесів, то, звичайно, це буде сильним, важливим поштовхом до збереження цілих галузей економіки в Україні і допоможе підняти їх на більш конкурентоздатний рівень. Звичайно, це суверенний вибір українського народу і українського уряду", - сказав В. Путін, якого цитує сайт партії "Єдина Росія".

За словами російського прем'єра, Митний союз і створення єдиного економічного простору виявляють високий ступінь інтеграції у сфері економіки.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що він не виключає можливості вступу України у Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану.

Договір про Митний кодекс митного союзу було підписано у Мінську 27 листопада 2009 року. Підписання договору було зумовлено необхідністю формування правової бази Митного союзу в рамках ЄврАзЄС з урахуванням поглиблення інтеграції між РФ, Білоруссю і Казахстаном. Формально Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану почав діяти з 1 січня цього року.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Популярне