RU

Путін готовий обговорювати зону вільної торгівлі з Україною

08.06.2010, 17:55

Російська сторона з ініціативи України готова почати повномасштабну роботу з розробки нових міжнародно-правових основ щодо зони вільної торгівлі з Україною. Про це заявив глава уряду РФ Володимир Путін під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем, яка відбулася сьогодні у Стамбулі.

"Українська сторона давно ставить питання розробки нового документа про зону вільної торгівлі", - сказав глава уряду РФ, якого цитує УНІАН.

До того ж В.Путін заявив, що російська сторона "із задоволенням відзначила інтерес українських партнерів до процесів інтеграції в рамках Митного союзу і Єдиного Економічного Простору, які відбуваються між Росією, Казахстаном і Білоруссю".

"Але, що стосується зони вільної торгівлі, то у нас діє відповідний документ, написаний на одній сторінці і складений у 1992 році", - нагадав В. Путін.

За його словами, "сьогодні ситуація кардинально змінилася і необхідно йти далі".

"І якщо ви вважаєте, що першим кроком має стати введення вільної торгівлі, то російська сторона готова до того, щоб почати повномасштабну роботу з розробки усіх правил, пов'язаних з цим рішенням", - заявив глава уряду РФ.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини