Пункти пропуску Рава-Руська та Скадовський порт виходять із карантину

06.05.2020, 17:15
Пункти пропуску Рава-Руська та Скадовський порт виходять із карантину - Фото
Владислав Криклій (Фото: прес-служба Кабміну)

Кабінет міністрів прийняв рішення відновити роботу пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення Рава-Руська та для морського сполучення Скадовський морський торговельний порт. Вони були тимчасово закриті у зв'язку з пандемією коронавірусу, повідомив міністр інфраструктури  Владислав Криклій.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Пункти пропуску через кордон для морського сполучення в Скадовському порту і для автомобільного сполучення Рава-Руська відновлюють свою роботу", - зазначив Криклій.

Скадовський морський торговельний порт - єдиний український порт, який не працює для перевалки міжнародних вантажів у морському сполученні. За словами Криклія, його відновлення вкрай важливе для збільшення вантажопотоку і забезпечення існуючого попиту.

"Технологічні особливості перевантаження й оформлення вантажів у морських портах України не передбачають тісного контакту між людьми, тому доцільно відновити цю роботу", - підкреслив Криклій.

Також, за його словами, відновлення роботи пункту пропуску "Рава-Руська" дозволить значно зменшити завантаженість КПП "Ягодин" та "Краковець", котрі нині працюють, для автомобільного сполучення з Республікою Польща.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • 12 березня уряд запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусу. Згідно з розпорядженням №287-р, з 00:00 17 березня тимчасово закрилися пункти пропуску через держкордон для міжнародних пасажирських перевезень. З 16 березня тимчасово заборонено перетин державного кордону на в'їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.
  • 17 березня заходи були посилені: перелік обмежень.
  • 24 квітня Кабмін продовжив діючі обмеження на перетин державного кордону України до 11 травня.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю