RU

Провокатори закликають штурмувати Раду?

16.11.2010, 11:55
Провокатори закликають штурмувати Раду? - Фото
91f6d337fd486299177890d7b9ddd72c.jpg

Провокатори закликають штурмувати Раду?
Організатори акції протесту під стінами парламенту заявляють, що міліція зриває запланований сценарій акції і не пускає представників громадських організацій на територію Верховної Ради. Про це заявила у коментарі журналістам глава Чернігівської профспілки підприємців Олена Варнакова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, мітингувальники, що зібралися, стоять по периметру парламенту вздовж металевої огорожі, за яку їх не пускають правоохоронці. "Нас не пускають всередину периметра, хоч у нас є на це заявка, а перебуваючи у натовпі, нам проконтролювати те, що відбувається, неможливо. У нас повинні стояти старші там (безпосередньо серед тих, що мітингують, - ред.) і старші тут (у дворі, - ред.). Все це робиться для того, щоб зірвати акцію, розігнати людей і швиденько прийняти Податковий кодекс", - зазначила представник профспілки.

За її словами, відмовити у проведенні акції можна було тільки за рішенням суду, але суд не заборонив цю акцію. "Тому те, що зараз робить міліція, вона просто провокує вибух, напевно, тому що люди, коли вони некеровані і коли їм немає чим зайнятися, ви самі розумієте, що може початися", - додала вона.

О.Варнакова наголосила, що акція була завчасно спланована, організована, і повинна була проходити за чітко встановленим сценарієм. "Наших представників громадських організацій, які постійно проводять ці акції, які працювали у всіх робочих групах, працювали з парламентом і Кабінетом Міністрів, людей, які знають ситуацію і можуть вплинути на неї звідси, цих людей просто не пускають", - також додала вона.

За словами О.Варнакової, у зв'язку з такими діями міліції ситуація стає небезпечною, оскільки людей дуже багато, а нормально організувати акцію немає змоги. Також вона не виключила, що серед мітингувальників підприємців присутні і провокатори. "Є інформація, що навіть закликають до штурму. Щоб цього не трапилося, ми повинні бути обов'язково тут", - вважає вона.

Мітингувальники продовжують активно перебувати, наразі їх нараховується вже близько 10 тисяч.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини