RU

Протестуючі під Радою вимагають відставки авторів "руйнівних реформ"

19.05.2011, 12:05
Протестуючі під Радою вимагають відставки авторів
2600470698610cb63b8c11e367b1f96f.jpg

Протестуючі під Радою вимагають відставки авторів "руйнівних реформ"

Автори Податкового кодексу і "руйнівних реформ" повинні піти у відставку. Така вимога учасників акції "Весняний марш протесту" озвучила народний депутат (БЮТ) Наталія Королевська.

"Сьогодні ми тут показуємо альтернативний народний шлях розвитку країни. Ми вимагає, щоб пішли у відставку ті, хто дозволив прийняти руйнівний Податковий кодекс і руйнівні реформи, ті, хто пише закони для себе, ті, хто розколює сьогодні суспільство, ті, хто вважає, що середній клас небезпечний для країни, що люди зі своєю думкою, не мають права голосу в цій країні", - наголосила Н.Королевська, яку цитує кореспондент

За словами політика, сьогодні учасники акції вимагають прийняття народних реформ, припинення економічних і політичних репресій, припинення руйнування економіки. "Ми вимагаємо, щоб політичні маніпуляції, які були 9 травня, припинилися, і щоб 22 червня ми показали, що ми єдині", - додала Н. Королевська.

Вона наголосила, що сьогодні на акцію під стінами парламенту зібралися представники всіх регіонів України. За її словами, "Весняний марш протесту" об'єднав лідерів 200 громадських організацій.

Станом на 11:00 під Верховною Радою зібралося від 2 до 3 тисяч людей.

Раніше повідомлялося, що громадський порядок у столиці будуть охороняти близько 700 працівників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ МВС. Працівникам ДАІ було доручено організувати належне регулювання дорожнього руху в центрі Києва під час проведення акції.

У зв'язку з акцією протесту буде посилена охорона станцій метро "Поштова площа", "Житомирська", "Лісова", "Либідська", "Видубичі", "Арсенальна", "Майдан Незалежності" і "Хрещатик".

Ініціаторами вказані "активісти громадянських рухів", організатори "податкового Майдана" і "АвтоМайдана".

Наталія Королевська: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини