RU

"Промінвестбанкові" знову продовжили термін додемісії акцій

02.12.2008, 11:33

У зв'язку із внесенням змін до Плану фінансового оздоровлення "Промінвестбанку", внаслідок збільшення обсягу інвестицій і необхідністю узгодження цих змін з Національним банком України, терміни розміщення акцій банку було продовжено до 8 грудня. Таке рішення прийняв тимчасовий адміністратор банку Володимир Кротюк 1 грудня 2008 року.

Як повідомляє прес-служба "Промінвестбанку", акціонери ПІБу також мають отримати письмовий дозвіл НБУ на "значну участь в капіталі банку", на що потрібен "певний час".

Нагадаємо, додаткове розміщення акцій "Промінвестбанку" мало відбутися до 26 листопада 2008 року, однак через низку причин терміни додемісії одного разу вже було продовжено до 28 листопада.

Раніше Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) зареєструвала додаткову емісію акцій ЗАТ "Промінвестбанк" на суму 900 млн. грн.

Також нагадаємо, у жовтні тимчасовий адміністратор "Промінвестбанку" Володимир Кротюк назвав остаточного покупця банку. За словами В. Кротюка, інвестор взяв на себе зобов'язання протягом 10 днів викупити акції додаткової емісії на суму 900 млн. грн., внаслідок чого статутний капітал банку буде збільшено до 1,1 млрд. грн. Також новий власник "Промінвестбанку" зобов'язаний до 5 грудня ввести в банк 3,6 млрд. грн. у формі депозитів або субординованого боргу.

Все про кризу "Промінвестбанку">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини