RU

"Промінвестбанк" відновив безготівкові операції

13.10.2008, 13:44

У понеділок, 13 жовтня, "Промінвестбанк" відновив операції із безготівковими розрахунками. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили у "гарячій лінії" адміністратора банку.

За даними оператора "гарячої лінії", безготівкові платежі через рахунки у "Промінвестбанку" вже проводяться. Однак за період їх тимчасового припинення сформувалася невелика "черга", тому деякі платежі, можливо, не встигнуть обробити "день у день".

Водночас, наголосили в "гарячій лінії", усі платежі, що накопичилися будуть обов'язково проведені протягом найближчих двох-трьох днів.

Нагадаємо, глава Ради Нацбанку України Петро Порошенко повідомляв, що кілька тижнів поспіль проводилася "злочинна інформаційна атака" на "Промінвестбанк". Він наголосив, що за тиждень з рахунків у цьому банку намагалися зняти 5 млрд. грн. "Банк міг потрапити у складне становище і НБУ готовий до 5 мільярдів гривень надати рефінансування", - наголосив П. Порошенко і додав, що подібні спроби робити атаку на фінансову систему мають дістати оцінку, у тому числі й правоохоронних органів.

П. Порошенко також відзначив, що основні проблеми банку викликані різким скороченням депозитів, та інших основ для виникнення кризи у банку не існує. "У банку надійний кредитний портфель, у цьому портфелі мінімальна частка споживчого кредитування. У банку немає зовнішнього фінансування, яке могло б створити йому певні ризики. На сьогодні ми вважаємо, що ситуація у "Промінвестбанку" повинна і може бути вирішена, в тому числі й за допомогою рефінансування", - наголосив П. Порошенко.

Правління НБУ призначило тимчасовим адміністратором "Промінвестбанку" Володимира Кротюка, а також ввело мораторій на задоволення вимог кредиторів терміном на 6 місяців.

Довідка про "Промінвестбанк">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини