RU

Прокуратура повторно заарештувала акції Мотор Січ - Ярославський

07.08.2020, 16:58
Прокуратура повторно заарештувала акції Мотор Січ - Ярославський - Фото
Олександр Ярославський (фото - прес-служба DCH)

Президент групи DCH Олександр Ярославський в офіційній заяві повідомив про арешт акцій Мотор Січ. Текст заяви поширила група DСН.

"Вчора (6 серпня - ред.) після того як китайські інвестори підприємства оприлюднили інформацію про спільну з DCH заявку в АМКУ в рамках обов'язкового розкриття інформації на Шанхайській біржі, прокуратура додатково наклала арешт на акції і докваліфікувала формулювання обвинувачення до "державної зради", - цитує прес-служба DCH заяву Олександра Ярославського.

Читайте також: Зеленський доручив оцінити наслідки продажу Мотор Січ китайцям і Ярославському

Ярославський попросив  Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію, яка складається навколо продажу акцій Мотор Січі.

"Від імені DCH і наших китайських партнерів прошу пана президента втрутитися в ситуацію. Сподіваюся, що завдяки політичній волі влади буде прийнято рішення, яке збереже Мотор Cіч для України", - йдеться в заяві.

Ярославський попереджає, що "... якщо український уряд буде продовжувати перешкоджати законній реалізації прав і інтересів (китайських інвесторів - ред.), Наслідками можуть стати... подача китайською стороною багатомільйонних позовів до міжнародних судів і суттєве охолодження двосторонніх відносин з Китаєм".

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини