Програма «Менеджмент і лідерство» у Бізнес-школі МІМ-Київ p

26.04.2017, 14:09
Програма «Менеджмент і лідерство» у Бізнес-школі МІМ-Київ - Фото
48c56f30da9e05b69c7ce358589a768e.jpg

На правах рекламы

Старт: 12 травня 2017

Тривалість: 6 місяців.

Формат навчання - п'ятниця з 17.30 до 21.30 та субота з 9.00 до 17.00 двічі на місяць

Реєстрація: http://management.mim.kiev.ua/


Акцент програми - на особистості слухачів

Програма «Менеджмент і лідерство» в Бізнес-школі МІМ-Київ побудована так, щоб дати слухачам не тільки управлінський інструментарій, а й допомогти реалізувати стратегію особистої і професійної трансформації. Адже будь-яке лідерство і успіх починаються з себе.

Безумовно, інструментальні курси в програмі є: проектний менеджмент, управління персоналом, стратегічний менеджмент, однак основне завдання кожного слухача - попрацювати над собою, знайти свої сильні сторони і зрозуміти, яку професійну стратегію створити для себе на перспективу.

Ми з першої ж лекції актуалізуємо для слухачів необхідність змін. Тільки після глибинного розуміння себе, своїх завдань, коли вони чітко бачать, куди рухатися далі і з чим варто працювати, слухачі отримують інструменти для роботи з бізнесом. Я знаю десятки управлінських інструментів і не знаю жодного, який би підходив кожному в будь-якій ситуації. І завдання слухачів програми, з урахуванням їх особистості і цілей, створити найбільш прийнятний для себе набір, який вони зможуть застосовувати для отримання необхідного результату.

Яка стратегія в грі – така і в реальному житті

На програмі розглядається багато сучасних практик і методик залучення людей в ефективну взаємодію і створення високоефективних команд: фасилітація, медіація, дизайн-мислення, storytelling, agile-підхід. Не дивно, що ігри-симуляції в цій програмі обов'язковий компонент. Цей формат краще дозволяє проаналізувати поведінку слухачів. Як люди поводяться в іграх – так і в житті, тут діють ті ж моделі поведінки. Звичайно, ми не обіцяємо, що кожен стане лідером, і відверто не всі приходять за цим. Я вважаю, наша місія буде виконана, якщо кожен із слухачів стане хоча б на 1% краще, ніж до навчання на програмі.

Навчальна програма vs книжки з менеджменту та лідерства

Кажуть, що конкурент програми – велика кількість літератури з цієї теми. Однак я переконана: читаючи книги не станеш лідером. Лідерство – це коли люди йдуть за тобою, і зрозуміти так це чи ні можна лише у взаємодії з ними. Разом зі слухачами ми вчимося вибудовувати комунікації з різними людьми: комфортними і не дуже, відверто неприємними і просто «нейтральними».

Ми хочемо, щоб на питання, хто за всю кар'єру був вашим найкращим керівником, називали наших випускників. І не тому що була висока зарплатня, а тому що з цим керівником вони росли, розвивалися, змінювалися, вирішували нові цікаві завдання, були почуті і, головне, самостійні. Лідерство для мене саме про це.

Зараз є потреба в керівниках-лідерах, а не просто менеджерах, які знають свої основні чотири функції. І наше завдання – зробити всіх слухачів сильними, конкурентними особистостями.

Про випускний проект

В кінці навчання слухачі працюють над випускним проектом. У першій частині вони описують трансформації, які відбулися з бізнес-моделлю і з ними особисто за півроку навчання. У другій – формують план трансформацій на найближчі півроку.

Саме під час захисту випускних проектів слухачі відзначають ті зміни, які відбулися, наскільки сильно трансформувалося мислення і ставлення до себе, оточуючих. І дійсно, нам, викладачам програми, ці трансформації завжди помітні.

Олена Юзькова, викладач програми «Менеджмент і лідерство» в Бізнес-школі МІМ-Київ

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю