RU

Програма Доступні кредити прискорюється. Бізнес позичає на виплату боргів

11.08.2020, 11:39
Програма Доступні кредити прискорюється. Бізнес позичає на виплату боргів - Фото
Фото: Pixabay.com

Банки в рамках програми Доступні кредити 5-7-9% за минулий тиждень уклали 236 нових кредитних угод на загальну суму 864 млн грн. Про це повідомило Міністерство фінансів.

Станом на 10 серпня вже виданий 1 991 кредит на загальну суму 4,2 млрд грн.

Найбільшим попитом мікро і малого бізнесу користуються позики на рефінансування раніше взятих кредитів. За тиждень банки видали таких кредитів на 783 млн грн.

Всього в рамках програми вже виданий рефінанс на 3,2 млрд грн.

Лідерами за кількістю укладених угод у рамках програми Доступні кредити 5-7-9% залишаються державні банки: ПриватБанк - 540 угод, Укргазбанк - 459 угод, Ощадбанк - 359 угод. Разом ці три банки уклали 68% всіх кредитних угод за цією програмою.

  • Програма "Доступні кредити 5-7-9%" стартувала з 1 лютого.
  • У березні Кабмін розширив програму: збільшив максимальну суму кредиту до 2 млн грн і передбачив підтримку для компаній, які сприяють боротьбі з поширенням коронавірусу.
  • В середині квітня в програмі дозволили брати участь підприємствам із річним доходом до 100 млн грн, максимальну суму кредиту збільшили до 3 млн грн.
  • 29 квітня програму знову розширили, а до антикарантинного пакету включили можливість отримувати кредити рефінансування під 0% без обмеження суми.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини