RU

Програма 5-7-9%. За місяць видали майже 100 кредитів

02.03.2020, 16:08
Програма 5-7-9%. За місяць видали майже 100 кредитів - Фото
Фото: Єлизавета Сергієнко/прес-центр НБУ

З 1 лютого по 2 березня за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%" видано 97 кредитів на загальну суму 66,11 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Відзначається, що тільки за останній тиждень лютого кількість заявок на участь в програмі зросла на 145% з 6190 до 15 190.

У лютому Фонд розвитку підприємництва (ФРП), який реалізує програму, уклав договори про співпрацю з державними УкрексімбанкомПриватБанкомОщадбанком та Укргазбанкома також з комерційними  ПУМБ і Львів. Крім того, як уповноважені банки відібрані Альфа-БанкКредобанк і ОТП Банк, співпрацю з якими підтримала рада ФРП і договори укладуть найближчим часом.

Також вже укладені перші договори про часткові кредитні гарантії з Укргазбанком та ПриватБанком. Це новий елемент програми, який з початку березня розширює коло підприємців, які зможуть скористатися програмою.

У Мінфіні уточнюють, що ФРП врахував запити і пропозиції уповноважених банків і підготував зміни в порядок надання держпідтримки бізнесу, затверджений постановою КМУ від 24.01.2020 р №28. Зокрема, зміни передбачають збільшення максимальної суми кредиту до 2 млн грн; розширення інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити; перегляд розрахунку процентної ставки і збільшення рівня максимально суми оплати по гарантії фонду.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини