RU

Прогноз стабільний: S&P підтвердило рейтинг України

14.09.2020, 09:49
Прогноз стабільний: S&P підтвердило рейтинг України - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгострокові рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на рівні B зі стабільним прогнозом. Короткостроковий рейтинг України також підтверджений на рівні B, повідомляється в прес-релізі агентства.

"Кредитні рейтинги України відображають низький дохід на душу населення, а також складне інституційне середовище та політичну ситуацію. Підвищення якості макроекономічної політики з 2015 року, а також збільшення валютних резервів є позитивними рейтинговими факторами", - наголошується в прес-релізі.

Прогноз "стабільний" відображає, з одного боку, ризик негативного впливу несприятливих економічних умов на економіку України, а також можливість розвороту реформ, а з іншого - обсяг міжнародних резервів, який збільшився, відзначає агентство.

За даними S&P, наявні валютні резерви є "подушкою безпеки", яка дозволить пом'якшити ризики можливого погіршення умов зовнішнього фінансування.

Аналітики S&P прогнозують зниження ВВП України на 6% у 2020 році і зростання економіки в 2021 році завдяки пожвавленню внутрішнього попиту.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини