RU

Профспілки поставили ультиматум МВФ

10.03.2011, 17:40
Профспілки поставили ультиматум МВФ - Фото
8fd6a54eb51ae689896a2b22bae0c767.jpg

Профспілки поставили ультиматум МВФ

Проект пенсійної реформи, запропонований урядом, дасть змогу скоротити дефіцит бюджету Пенсійного фонду України лише на 1,7 млрд. грн., що становить менше 5% від загальної суми дефіциту. Про це йдеться у заяві Федерації профспілок України (ФПУ), текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

Профспілки заявляють, що цей проект "не здатний вирішити проблему дефіцитності Пенсійного фонду України ні сьогодні, ні в майбутньому". "Профспілки запропонували конкретні заходи, реалізація яких дає змогу збільшити бюджет пенсійного фонду на 75 млрд. грн.", - сказано у заяві.

"Вимагаємо від МВФ негайно зняти вимоги до уряду щодо підвищення пенсійного віку для жінок і збільшення необхідного пенсійного стажу на 10 років, як умови кредитування України. У разі невиконання ультиматуму професійні союзи почнуть публічну компанію за припинення співпраці з МВФ", - зазначають у заяві ФПУ.

Як повідомлялося раніше, активісти ФПУ 11 березня пікетуватимуть представництво МВФ в Україні в зв'язку з неправомірним втручанням Фонду у внутрішню соціальну політику держави.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини