RU

Профспілки оскаржать збільшення ціни на газ у суді

14.07.2010, 14:35

Національний форум профспілок України (НФПУ) збирається оскаржити у суді збільшення ціни на природний газ для населення. Про це заявив глава НФПУ Мирослав Якібчук.

"Урядові плани про збільшення ціни на газ порушують конституційний принцип заборони прийняття рішень, які погіршують соціальне становище громадян. З урахуванням цього НФПУ збирається подати судовий позов до Національної комісії регулювання електроенергетики України про скасування постанови N812, оскільки він не був узгоджений зі Спільним представницьким органом профспілок", - зазначив М. Якібчук, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі НФПУ.

У НФПУ вважають необґрунтованим збільшення цін на газ для населення, оскільки населення України споживає український, а не імпортний газ. У профспілках впевнені, що "в умовах кризи перекладати проблеми економіки на пересічних українців недопустимо".

Апеляцію влади до зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом у НФПУ вважають неправомірною і звертають увагу на заяви української влади про те, що зниження ціни на російський газ дасть змогу відмовитися від роздрібних цін на газ для населення.

Також у НФПУ вважають, що перш ніж вести мову про додаткові стягнення з громадян, уряд спочатку має розробити план реформ у сфері житлово-комунального господарства - розмежувати тарифи для найзабезпечніших і соціально незахищених верств населення, ввести податок на майно і чітко визначити витрати на реформи.

Нагадаємо, роздрібні ціни на природний газ для населення з 1 серпня збільшаться

на 50%. Відповідна постанова була прийнята НКРЕ 13 липня 2010 року.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини