RU

Профспілки хочуть обговорювати пенсійну реформу

14.01.2011, 10:47

Профспілки вітають заяву Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка про готовність провести суспільне обговорення пенсійної реформи і закликають оприлюднити точний графік та місця такого обговорення у Києві і регіонах. Про це йдеться в заяві Національного форуму профспілок України, підписаній заступником голови НФПУ Володимиром Кабанченком.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі організації, НФПУ вже звертався до уряду з пропозицією залучити профспілки до Всенародного суспільного обговорення змін в системі пенсійного забезпечення. Аналогічні звернення до голів облдержадміністрацій та керівників управлінь Пенсійного фонду України в областях надіслали регіональні організації НФПУ та представники Всеукраїнської профспілки працівників ринків, торгівлі та підприємців.

"Проте, тільки в двох областях - Рівненській та Сумській - профспілки отримали відповідь від регіональних відділень Пенсійного фонду. Також профспілки не отримали жодної офіційної відповіді від Кабінету Міністрів", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше Міністр соціальної політики С.Тігіпко оголосив, що проведення консультацій з громадськістю відносно пенсійної реформи заплановано на січень і лютий. Їх результати будуть винесені на обговорення в Верховній Раді під час розгляду законопроекту про пенсійну реформу.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини