RU

Профільний інвестор Moderna, яка за крок від реєстрації вакцини, продав свою частку

02.12.2020, 19:49
Профільний інвестор Moderna, яка за крок від реєстрації вакцини, продав свою частку - Фото
Штаб-квартира Moderna (фото – ЕРА)

Фармацевтичний гігант Merck & Co. оголосив про продаж частки в біотехнологічній компанії Moderna, яка за крок від реєстрації вакцини проти COVID-19,  пише Bloomberg.

Merck продала частку в Moderna в першій половині четвертого кварталу. Умови продажу пакета не повідомляються. Після оголошення про це акції Moderna впали більше ніж на 4% перед відкриттям ринків США, після відкриття виросли на 2% до закриття.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Виробник ліків пояснив, що Merck уже отримала значний виграш від інвестицій у Moderna, особливо в 2020 році, з огляду на істотне підвищення капіталізації компанії.

Компанія заявила, що Merck як і раніше має непрямий вплив на Moderna за рахунок інвестицій у венчурні фонди, а виробники ліків працюють разом над розробкою нових методів лікування раку.

Папери Moderna виросли в сім разів від початку року, а її капіталізація зросла з $7,6 млрд на початку 2020 року до $55,8 млрд до початку грудня 2020 року.

Компанія Moderna – розробляє одну з найбільш обнадійливих вакцин проти коронавірусу. Ефективність вакцини від Moderna виявилася однаковою у всіх вікових, расових, етнічних чи гендерних групах. На даний момент не зафіксовано серйозних загроз для здоров'я, викликаних препаратом. Засідання щодо реєстрації вакцини від Moderna в США ймовірно відбудеться 17 грудня 2020 року.

Merck & Co., що також розробляє свої власні вакцини проти COVID-19, була одним із перших інвесторів Moderna, інвестувавши $50 млн у 2015 році та ще $125 млн у 2018 році.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини