RU

Проектування і пошиття спецодягу переживає справжній бум p

06.07.2017, 11:00
Проектування і пошиття спецодягу переживає справжній бум - Фото
db6303e879e1475bcb8aa2a9f25f00fa.png

На правах реклами

До певного моменту дизайнерське співтовариство приділяло недостатньо уваги розробці і проектуванню робочого одягу, концентруючи свої зусилля на більш масових напрямках. Пошиття спецодягу для виробничих потреб належало до числа малопривабливих і непрестижних занять, залишаючись в тіні у більш популярних проектів.

Однак завдяки цілому ряду технологічних змін, що відбулися за останні десятиліття, в цивілізованому світі сформувалася нова культура виробництва, в центрі якої опинилася людина. Прийшло розуміння того, що від умов роботи, захищеності і навіть психологічної обстановки залежить здатність працівника виконувати свої обов'язки. Всі ці фактори безпосередньо впливають на продуктивність праці, а від неї, в свою чергу, залежить прибутковість підприємства.

Прогресивні керівники вчасно вловили зміну тенденції, і в числі вимог до спецодягу, що закуповується, стали з'являтися незвичні раніше критерії: зручність, комфорт, практичність, ефектний зовнішній вигляд і інші. Поступово адепти непривабливих безрозмірних "спецівок" змушені були піти в історію, а на їх місце прийшли талановиті молоді дизайнери, для яких конструювання спецодягу стало не тільки способом заробляти гроші, а й справою всього життя.

Результати не змусили себе довго чекати. Буквально протягом кількох наступних років провідні українські виробники спецодягу оновили свої виробничі лінії, і у співпраці із західними партнерами впровадили передові технології. Незабаром після цього вітчизняні споживачі отримали в своє розпорядження прекрасні зразки сучасного спецодягу, виконані в повній відповідності з міжнародними стандартами.

У виграші залишилися всі. Служби постачання змогли закуповувати якісну робочу уніформу, виробники опинилися завантажені перспективними замовленнями, а працівники підприємств із задоволенням приміряли нові моделі спецодягу.

Компанія OZON в числі перших провела реорганізацію системи виробництва, уклала вигідні партнерські угоди з провідними світовими виробниками засобів індивідуального захисту, налагодила стійкий збут своєї продукції на території України (26 представництв і філій) і за її межами.

Спецодяг торгової марки OZON використовується практично у всіх галузях промисловості, в медичних центрах, комунальних підприємствах, силових структурах і армійських підрозділах. Продукція компанії знаходить застосування там, де потрібна висока якість, своєчасне сервісне обслуговування і надійність поставок.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини