RU

Проект держбюджету можуть внести в Раду наступного тижня

06.09.2012, 15:55
Проект держбюджету можуть внести в Раду наступного тижня - Фото
Ірина Акімова
Проект державного бюджету, з узгодженими Міжнародним валютним фондом макропоказниками, може бути внесений до Верховної Ради наступного тижня. Про це сказала сьогодні журналістам на брифінгу перший заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, щодо недавнього візиту місії МВФ в Україну Акімова уточнила, що це не були формальні переговори з МВФ. "Йдеться про те, що технічні представники місії МВФ працювали тут з Міністерством фінансів з обговорення питань бюджетної політики, уточненню макропрогнозів, на яких будується бюджет і самого бюджету. Це технічні переговори, робочі зустрічі, і результатом їх буде формування і внесення до Верховної Ради до 15 числа проекту бюджету", - сказала вона.

Акімова додала, що на сьогоднішній день офіційно представлених урядом уточнень макроекономічного прогнозу немає якраз по причині того, що ведуться робочі дискусії. "Я думаю, що в найближчий тиждень і макропрогноз і уточнений бюджет, обговорений з представниками МВФ, з'явиться у Верховній Раді", - сказала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини